Kalender

Hieronder vindt u de kalender voor de komende maand .

Wedstrijden Maart 2019

 

 

Datum             

 

Uur

 

Thuis

 

Bezoekers  

           

      Score

02-03-2019 11.00 Bebita Eernegem G10 B Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G10 B   1 - 1
02-03-2019 15.00 BBC De West-Hoek Zwevezele HSE C Dienstenaanhuis Lions Zedelgem HSE B 54 - 52
02-03-2019 16.30 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 B Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A 70 - 62
02-03-2019 17.00 Gembo Borgerhout ROL A Dienstenaanhuis Lions Zedelgem ROL A 71 - 30
09-03-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B 21 - 82
09-03-2019 12.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G10 B   1 - 1
09-03-2019 13.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G14 A BBC Poperinge G14 A 33 - 48
09-03-2019 15.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G14 B Mibac Middelkerke G14 A 45 - 44
09-03-2019 17.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A BBC Poperinge J18 A 53 - 63
09-03-2019 19.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem HSE B Melco Ieper HSE D 43 - 65
09-03-2019 21.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem HSE A Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE E 58 - 84
10-03-2019 13.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 A Rapid Langemark G12 A 21 - 53
16-03-2019 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G08 A Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G08 A   1 - 1
16-03-2019 13.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B BBC Desselgem G12 B 60 - 40
16-03-2019 13.00 Racing Brugge J18 B Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A 51 - 77
16-03-2019 13.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G10 A   1 - 1
16-03-2019 14.30 Wytewa Roeselare G14 B Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G14 B 82 - 20
16-03-2019 15.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 A Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G12 A 14 - 72
16-03-2019 17.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J16 A Mibac Middelkerke J16 A 65 - 38
16-03-2019 18.00 BT Holstra Wevelgem-Moorsele HSE C Dienstenaanhuis Lions Zedelgem HSE A 62 - 75
17-03-2019 09.00 BT Holstra Wevelgem-Moorsele G14 B Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G14 A 49 - 39
23-03-2019 12.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G10 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B   1 - 1
23-03-2019 13.00 Melco Ieper J16 B Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J16 A 58 - 67
23-03-2019 15.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G10 A Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 C   1 - 1
23-03-2019 17.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A Wytewa Roeselare J18 A 72 - 75
23-03-2019 17.00 BBC P Heuvelland HSE B Dienstenaanhuis Lions Zedelgem HSE B 80 - 31
24-03-2019 13.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G08 A Bebita Eernegem G08 A   1 - 1
30-03-2019 13.00 Koninklijke Basket Avelgem G14 A Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G14 A  
30-03-2019 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G12 A Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B  
30-03-2019 15.00 Kon BBC De Panne vzw G10 A Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G10 A  
30-03-2019 15.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G14 B Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit M14 A  
30-03-2019 17.00 KB Oostende Bredene G08 A Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G08 A  
30-03-2019 17.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A BBC De West-Hoek Zwevezele J18 A  
30-03-2019 19.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem HSE A BBC Wervik HSE A  
31-03-2019 13.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem ROL B BC Oostende ROL B  
31-03-2019 15.00 Mibac Middelkerke J16 A Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J16 A  
31-03-2019 17.00 Stella Artois Leuven Bears ROL B Dienstenaanhuis Lions Zedelgem ROL B  
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Download hieronder steeds de laatste versie van de volledige  kalender van Dienstenaanhuis Lions Zedelgem .

De kalender per ploeg kan je bekijken onder de rubriek "Sportaanbod " -Basket of - Rolstoelbasket en dan klikken op de gewenste ploeg .